poniedziałek, 17 listopada 2014

Szkolenia ISTQB idą jak woda, ale nadal nikt nic nie umie

Czytamy:

"Winne testy nowej strategii cenowej"

Dlaczego jednak system zakupu biletów nie działa? Jak czytamy na facebookowym profilu PKP Intercity: "Przesunięcie uruchomienia sprzedaży internetowej jest podyktowane kwestiami technicznymi, a przede wszystkim koniecznością przetestowania wielu zmian związanych z wprowadzeniem nowej strategii cenowej. Warto pamiętać, że w ofercie PKP IC pojawiły się dwie dodatkowe kategorie, a połączenia EIP oraz EIC zostały całkowicie objęte taryfą relacyjną. Obecnie trwają testy systemu. W momencie udostępnienia biletów w internetowym kanale sprzedaży, niezwłocznie poinformujemy naszych klientów o dostępności usługi".

Prezes PKP Intercity Marcin Celejewski zapewnił w poniedziałek, że przeduruchomieniem nowego systemu prowadzono testy, jednak okazały się one niewystarczające. - Ilość zapytań przerosła nasze oczekiwania i system się zdestabilizował - powiedział.


Czy ktokolwiek z tych "informatyków", szefów od siedmiu boleści, COKOLWIEK umie? Czy tylko umieją ględzić o analizie biznesowej i architekturze korporacyjnej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz